Pochování basy s programem

Sbor dobrovolných hasičů v Tiché pořádá

KONČINOVÝ PLES

A POCHOVÁNÍ BASY S PROGRAMEM

▪ dne 25.února 2017 v 19:00 hodin ▪ začátek programu ve 20:00 hodin

▪ v KD Tichá ▪ předprodej vstupenek 23.února od 18:00 hodin v hasičárně

▪ slosovatelné vstupné i s místenkou 120,- Kč ▪ hudba THE VISITORS

▪ občerstvení zajištěno ▪ zvou pořadatelé

Vážení příznivci hasičského plesu. Velice si vážíme vašeho pravidelného zájmu o tento ples s programem. Jistě se ptáte, proč je letos předprodej vstupenek? Důvodů je víc, ale ty největší uvádíme zde:

– menší snížení kapacity na velkém i malém sále

– jistota svého místa u stolu už před plesem

– slosování vstupného o ceny

Mějte prosím pochopení a důvěru k tomuto kroku. Předejdeme společně k dohadům o rezervacích, mrznutí ve frontě apod. Ne vždy s místem vyhovíme všem, ale za posledních 10 let, se nám nestalo, že by si host neměl kde sednout.

V případě, že se lístky neprodají již v předprodeji, budou samozřejmě k dostání i na místě před plesem. Informovat Vás o tom budeme zde na stránkách a v obecním rozhlase. Věřte, že nám záleží na spokojenosti Vás návštěvníků a srdečně se na Vás těšíme.

Maximální počet lístků v předprodeji na „hlavu“ je 6 ks.

V případě důležitých dotazů, uvádíme kontakt na hlavního pořadatele: Hoffmann Michal 737 357070.

Poslední volné vstupenky bude možno koupit v sobotu na místě.