IMG_0592 (2)

Křest CAS

Na krmášovou neděli 17. října přišli na oběd později,

protože mnozí nejen naši spoluobčané využili pozvání na křest:

scénář a režie: velitel jednotky SDH Michal Hoffmann;

v hlavních rolích: cisternová automobilová stříkačka CAS 20 – Tatra 815, přizvaní hosté – starostka
a místostarostové obce, zástupce dodavatelů CAS – za THT Polička s.r.o. Martin Baláš a za TATRA TRUCKS a.s. Ing. Drahomír Lošák, pan farář Mgr. Mariusz Tomasz Banaszcyk a členové jednotky SDH Tichá; ve vedlejších velmi důležitých rolích: občané v nespočítatelném množství a další členové SDH Tichá.

Po přátelských zdravicích a samotném pokřtění vozidla byl závěr slavnosti v pravé poledne zvukově zarámován kostelními zvony i hasičskou sirénou. Překvapením bylo představení cisterny v akci – prohlídka auta i ukázkové využití proudnic.

V ČR je nedostatek dobrovolných hasičů, buďme rádi, že v Tiché máme svou funkční zásahovou jednotku i již oficiálně přivítanou hasicí cisternu.                                                IMG_0739 (3) IMG_0725 (3) IMG_0659 (2) IMG_0592 (2) IMG_0591 IMG_0589 (2) IMG_0549 (2) IMG_0548 (2) IMG_0540 (2) IMG_0530 (2)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *